RN70C5112FBSL
MFR.Part #
RN70C5112FBSL
JLCPCB Part #
C1432665
Description
-65℃~+175℃ 51.1kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors