ERC65336K00BEEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC65336K00BEEB500
JLCPCB Part #
C3489001
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 336kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS