RN70C5110FBSL
MFR.Part #
RN70C5110FBSL
JLCPCB Part #
C1431484
Description
-65℃~+175℃ 511Ω 750mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors