RN55C4592BBSL
MFR.Part #
RN55C4592BBSL
JLCPCB Part #
C1425408
Description
-65℃~+175℃ 125mW 45.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors