RN70C49R9DBSL
MFR.Part #
RN70C49R9DBSL
JLCPCB Part #
C1432066
Description
-65℃~+175℃ 49.9Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors