RN70C4702BB14
MFR.Part #
RN70C4702BB14
JLCPCB Part #
C1430104
Description
-65℃~+175℃ 47kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors