RN70C4703BB14
MFR.Part #
RN70C4703BB14
JLCPCB Part #
C1430116
Description
-65℃~+175℃ 470kΩ 750mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors