RN65D5762FB14
MFR.Part #
RN65D5762FB14
JLCPCB Part #
C1416475
Description
-65℃~+175℃ 500mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors