RN70C3161FBSL
MFR.Part #
RN70C3161FBSL
JLCPCB Part #
C3531238
Description
-65℃~+175℃ 3.16kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors