RN70C3161BBSL
MFR.Part #
RN70C3161BBSL
JLCPCB Part #
C3466232
Description
-65℃~+175℃ 3.16kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors