RN60C3161FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C3161FBSL
JLCPCB Part #
C1428274
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors