RN70C3012FB14
MFR.Part #
RN70C3012FB14
JLCPCB Part #
C1423209
Description
-65℃~+175℃ 30.1kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors