RN65C42R2FRE6
MFR.Part #
RN65C42R2FRE6
JLCPCB Part #
C3539990
Description
-65℃~+175℃ 42.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors