RN70C2213DRSL
MFR.Part #
RN70C2213DRSL
JLCPCB Part #
C3511497
Description
-65℃~+175℃ 221kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors