RN70C2213DBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN70C2213DBSL
JLCPCB Part #
C1432056
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 221kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors