RN70C2213FRSL
MFR.Part #
RN70C2213FRSL
JLCPCB Part #
C1808838
Description
-65℃~+175℃ 221kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors