RNC65H1870BRB14
MFR.Part #
RNC65H1870BRB14
JLCPCB Part #
C3530615
Description
-65℃~+175℃ 187Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors