RN70C1101FBSL
MFR.Part #
RN70C1101FBSL
JLCPCB Part #
C1430255
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors