HDZ506R35Q
MFR.Part #
HDZ506R35Q
JLCPCB Part #
C1497186
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 300mW 506.35Ω Metal foil resistor ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS