RNX075320KFKR6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX075320KFKR6
JLCPCB Part #
C1828329
Package
Plugin,D3.6xL20.1mm
Description
-55℃~+225℃ 2W 320kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS