RN70C1102FBSL
MFR.Part #
RN70C1102FBSL
JLCPCB Part #
C1430229
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors