RN70C1004FB14
MFR.Part #
RN70C1004FB14
JLCPCB Part #
C1419360
Description
-65℃~+175℃ 1MΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors