BFC241619104
MFR.Part #
BFC241619104
JLCPCB Part #
C3805283
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 25V、63V 910nF ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS