RN65E8253BB14
MFR.Part #
RN65E8253BB14
JLCPCB Part #
C1432988
Description
-65℃~+175℃ 500mW 825kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors