RNC65H34R8FRRE8
MFR.Part #
RNC65H34R8FRRE8
JLCPCB Part #
C3557374
Description
-65℃~+175℃ 34.8Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors