BFC237534182
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237534182
JLCPCB Part #
C5558145
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.8nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS