RN65E8252BB14
MFR.Part #
RN65E8252BB14
JLCPCB Part #
C3521975
Description
-65℃~+175℃ 500mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors