RN60E8252BB14
MFR.Part #
RN60E8252BB14
JLCPCB Part #
C1416978
Description
-65℃~+175℃ 250mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors