RN65E6252BB14
MFR.Part #
RN65E6252BB14
JLCPCB Part #
C1407095
Description
-65℃~+175℃ 500mW 62.5kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors