RN65E75R0BB14
MFR.Part #
RN65E75R0BB14
JLCPCB Part #
C1433480
Description
-65℃~+175℃ 500mW 75Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors