RN65E4421BRSL
MFR.Part #
RN65E4421BRSL
JLCPCB Part #
C1813514
Description
-65℃~+175℃ 4.42kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors