CP001015R00JE143
MFR.Part #
CP001015R00JE143
JLCPCB Part #
C3567028
Description
-65℃~+275℃ 10W 15Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS