D55342E07B820BMTS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D55342E07B820BMTS
Description
250mW 820kΩ ±0.1% ±25ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS