RN65E5110BBSL
MFR.Part #
RN65E5110BBSL
JLCPCB Part #
C3517880
Description
-65℃~+175℃ 500mW 511Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors