RNC65J3401FPR64
MFR.Part #
RNC65J3401FPR64
JLCPCB Part #
C3547376
Description
-65℃~+175℃ 3.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors