ERC5037K900BEEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC5037K900BEEB500
JLCPCB Part #
C3391595
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 37.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS