RN65E2492BRSL
MFR.Part #
RN65E2492BRSL
JLCPCB Part #
C1814103
Description
-65℃~+175℃ 24.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors