RN60E1182FBSL
MFR.Part #
RN60E1182FBSL
JLCPCB Part #
C1428868
Description
-65℃~+175℃ 11.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors