CP00056R800JE66
MFR.Part #
CP00056R800JE66
JLCPCB Part #
C19604091
Description
-65℃~+275℃ 5W 6.8Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS