RN65E2101BRSL
MFR.Part #
RN65E2101BRSL
JLCPCB Part #
C1811613
Description
-65℃~+175℃ 2.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors