RN65E1201BRSL
MFR.Part #
RN65E1201BRSL
JLCPCB Part #
C3437368
Description
-65℃~+175℃ 1.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors