RN55E2101BRSL
MFR.Part #
RN55E2101BRSL
JLCPCB Part #
C1804765
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.1kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors