RN65E2001BRSL
MFR.Part #
RN65E2001BRSL
JLCPCB Part #
C1811592
Description
-65℃~+175℃ 2kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors