RN65E2001BBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65E2001BBSL
JLCPCB Part #
C1439242
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors