RNC65H6043FRB14
MFR.Part #
RNC65H6043FRB14
JLCPCB Part #
C3430834
Description
-65℃~+175℃ 500mW 604kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors