RNC55J3481FRR36
MFR.Part #
RNC55J3481FRR36
JLCPCB Part #
C3413371
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.48kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors