RN65E1872BRSL
MFR.Part #
RN65E1872BRSL
JLCPCB Part #
C1811759
Description
-65℃~+175℃ 18.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors