RN60C1913FB14
MFR.Part #
RN60C1913FB14
JLCPCB Part #
C3009507
Description
-65℃~+175℃ 191kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors