RN65E1870BRSL
MFR.Part #
RN65E1870BRSL
JLCPCB Part #
C1811576
Description
-65℃~+175℃ 187Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors