RN60C5110BBSL
MFR.Part #
RN60C5110BBSL
JLCPCB Part #
C1429029
Description
-65℃~+175℃ 250mW 511Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors